Wed Stories

EVERY HISTORY DESERVES HER TO TELL

Testimonials

ЮРА ТА ВІКА

Ойй Сєриийй!! Подивилися відео, як знов той день пережила - і наплакаласть і насміялася)) дуже сподобалося! І музика, і моменти. дякую, шо передав ті емоції, які ми там відчували!) одним словом, круто-круто-круто) хочеться переглядати ще раз і ще раз.
Ти для молодят дуже велику справу робиш)
Відео - єдине, що лишаєтся на згадку про цей день, так шо важливо, що б це було те, шо тобі побаєтся, а ти вмієш це зробити, молодець

РОМАН ТА ОЛЕНА

Хочемо виразити велику вдячність за такі прекрасні фотографії, фотокнигу і відео))) Ми з чоловіком передивляємось їх в двадцятий раз та захоплюємось тим, як ви зуміли показати НАЙЯСКРАВІШІ моменти нашого весілля! Знаєте, вибір фотографа та відеографа на наше весілля для мене було одним з основних і найтяжчих завдань, та зараз я ні на хвилину не сумніваюсь, що зробила правильний вибір запросивши саме Вас. Таку роботу зміг би зробити тільки професіонал! Велике Вам ДЯКУЮ !

АНДРІЙ ТА ЗОРЯНА

Дуже сподобалось. Дехто навіть просльозився. Класно ти повирізав моменти і музика не надоїдлива. Всі в захваті. Просто супер! Ми дуже задоволені. І всім тебе рекомендуємо. Викладаєшся на всі 999%

ІВАН ТА НАДІЯ

Хочемо подякувати за збереження найцінніших моментів з нашого життя. Ви були не лише оператором та фотографом, а й психологом та підтримкою в цей тривожний для нас день!) Дякуємо за терпіння, розуміння та втілення всіх наших побажань) Ви перевершили наші сподівання, ми дуже задоволені вашою роботою) Рекомендуємо!)

СТЕПАН ТА МАРІЯ

В серпні святкували весілля і обрали для відеозйомки команду Wed Stories, дуже сподобалось співпрацювати з ними, креативні ідеї, приємні люди та доступні ціни...можна було рослабитись і получати задоволення від процесу роботи з такими професіоналами. Якість відео порадувала, сюжет і музичний супровід підібрані зі смаком...ми дуже довольні!

ВОЛОДЯ ТА ЮЛЯ

Професіонали в своїй справі))))ми дуже задоволені.....молодці)))))

СТЕПАН ТА ЛЮДМИЛА

Хочу поділитись своїми враженнями про роботу Сергія.
Мені дуже сподобалось його ставлення до роботи, пошук креативу, масса цікавих ідей, вміння побачити і використати маленькі дрібнички.
Мабуть для кожного день весілля є одним з найважливіших днів в житті, тому так хочеться запам'ятати кожен момент і не упустити жодних деталей. Адже кожен завжди з захватом ділиться своїми враженнями від цього важливого дня. Тому важливо обрати правильного оператора щоб зберегти ці спогади.
Особливо нам з чоловіком сподобалась його робота на весіллі. Сергій ніби був всюди і в той же час був зовсім незамітним. На мою думку, таким і має бути відеооператор, це професіонально - захопити кожен цікавий момент і при цьому не відволікати на себе увагу. Я сама багато цікавих моментів свого весілля побачила вже на відео.
Нам дуже сподобався вже готовий матеріал. Щоб передивитись власне весілля не треба шукати час і виділяти на це пів дня. Переглянути весілля це як передивитись фільм, по тривалості той же час. Але це найкращий фільм, тут є і драма і комедія. Перегляд фільму "як на одному диханні". Під час перегляду, я плакала не раз: є дуже чуттєві моменти і ну дуже веселі епізоди (ми плакали від сміху). Особливо класно підібрана музика, яка підсилює ефект кожного епізода. Доречі, дуже круто зроблені кліпи.
Підсумовуючи, робота була суперова. Ми задоволені процесом і готовим результатом. Нашим друзям і родичам також все сподобалось.
Дякуєм за класно виконану роботу.
Успіхів тобі Сергій і побільше цікавих робіт (щоб ти мав куди втілювати свої кльові ідеї);)